Svátek má Zlata
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Efektivní a konkurenceschopné podnikání v zemědělství

Autor: Marcela Kropáčová. Pátek 08. října 2010.

SPERANZA 2005 o.s. se společností Prosperita, o.p.s. pořádá 8 denní kurz pro osoby činné v oblasti zemědělství, lesnictví a potravinářství (mimo včelaře). Bude se konat od října (vždy 2 dny v měsíci) v novém Společensko-vzdělávacím centru v Luké.

 

Kurz je pro účastníky zdarma, je financován Evropským zemědělským fondem pro rozvoj venkova.

 

Náplň kurzu:

 

1. Finance a finanční plánování zemědělských subjektů 2. Vedení projektů v zemědělském resortu 3. Právo v podnikové praxi zemědělských subjektů 4. Komunikace a management v zemědělství 5. Propagace a marketingová komunikace v oblasti zemědělství 6. Prezentace vlastního projektu.

 

Podrobnosti a přihlášku naleznete ZDE , termín bude upřesněn.

 

Přihlášku zašlete na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , příp.poštou.

 

SPERANZA 2005 o.s., 783 24 Luká 141

 

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

web: www.speranza.cz

 

 

 

„KLÍČOVÉ DOVEDNOSTI aneb Naučme se lépe komunikovat

Autor: Mgr. Marcela Kropáčová. Pátek 08. října 2010.

O.s.INspiro a UNO Vás zvou na cyklus seminářů „KLÍČOVÉ DOVEDNOSTI aneb Naučme se lépe komunikovat" pod vedením Milady Šnajdrové.

Zahájíme seminářem „Komunikační dovednosti", který se bude konat v Olomouci, Přerově, Jeseníku a Šumperku - detaily najdete v přiložené pozvánce.

Účast je zdarma, prosíme Vás však o vyplnění přihlášky a její zaslání na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo volejte pí Šnajdrovou, tel. 776 13 33 72.

 

Zpráva o průběhu pilotních seminářů z cyklu „Naučme se lépe komunikovat“

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreSemináře probíhaly od dubna do června 2010 ve všední den odpoledne v Olomouci a Jeseníku, bylo realizováno 5 seminářů, kterých se zúčastnilo celkem 75 zájemců z řad neziskových organizací Olomouckého kraje. Seminář vedla lektorka Milada Šnajdrová.

celý článek

   

Jak založit sociální podnik

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

seminar.gifNová ekonomika o.p.s. se společností Neziskovky.cz připravuje od září cyklus seminářů na téma „Jak založit sociální podnik".

Na první čtyři semináře se můžete přihlásit již nyní - více informací o termínech, obsahu seminářů a cenách naleznete na www.nova-ekonomika.cz a www.socialni-ekonomika.cz.

 

Klíče pro život - dobrovolnictví

Autor: Administrator. Středa 11. srpna 2010.

Read moreV době od června do listopadu 2010 bude realizováno 7 kurzů, jeden kurz vždy pro cca 15 účastníků z dvojice krajů, celkem pro 105 účastníků. Cílem kurzů je seznámení účastníků se základními informacemi o dobrovolnictví, formami dobrovolnictví v ČR, motivací k dobrovolnictví dětí a mládeže a s metodikou přípravy vzdělávacích a dobrovolnických programů, včetně jejich dopracování do podoby pilotního projektu.

celý článek

   

Strana 39 z 39