Svátek má Daniel
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

O pohár starosty obce Císařov

Autor: Redakce UNO. Pondělí 30. května 2011.

hasici-cisarovHasičský sbor Císařov zve na soutěž v požárním útoku - O pohár starosty obce Císařov. Soutěž se koná 11. června 2011 v areálu hasičské zbrojnice v Císařově. Prezentace družstev bude probíhat do 13:45 hodin. Startovné je 100 Kč za družstvo.

Více informací na pozvánce ZDE

 

Mládež v akci - newsletter 21. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 26. května 2011.

On-line konzultace o budoucím programu MVA; Já, občan Evropy; Tvoř. Veď. Teď! - Akademie mladých lídrů.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Kaple Arcidiecézní charity zařazena do Noci kostelů

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 26. května 2011.

V pátek 27. 5. 2011 v rámci Noci kostelů bude pro návštěvníky přístupná také kaple Božího milosrdenství, kterou využívají společně Arcidiecézní charita Olomouc a CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc. Kaple Božího milosrdenství se nachází na Křížkovského ulici 6. Jedním z bodů programu je také prohlídka kaple komentovaná jedním z autorů výzdoby kaple, akademickým malířem Janem Jemelkou.

celý článek

   

Semináře pro pedagogy pořádané o. s. KAPPA-HELP

Autor: Redakce UNO. Středa 25. května 2011.

V rámci významného evropského projektu „PROČ – příběhy rozprávějící o člověku“ uspořádalo o.s. KAPPA-HELP ve spolupráci s Člověkem v Tísni o.p.s. a za finanční podpory MŠMT (Ministerstva školství a ministerstva tělovýchovy) a ESF (Evropského sociálního fondu) ZDARMA zajímavé semináře v Olomouckém kraji. Všechny semináře jsou akreditovány u MŠMT.

celý článek

   

LŽIČKA 2011

Autor: Redakce UNO. Středa 25. května 2011.

Read moreStředisko SOS pro vzájemnou pomoc občanů v Olomouci vyhlašuje sbírku lžic a lžiček, která bude trvat do 15. června. Občané mohou své dary přinášet do pro­vozovny v Praskově ulici 16, a to od pondělí do pátku od 9 do 18 a v sobotu od 8 do 12 hod.

celý článek

   

Školení hlavních vedoucích dětských táborů putovních

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. května 2011.

Read moreJezdíte na tábory jako vedoucí? A co zkusit putovní tábor neboli "puťák". Zájemci o tuto variantu táboření mají možnost přihlásit se na Školení hlavních vedoucích dětských táborů putovních, které pořádá Duha a Školicí centrum Duhy Přerov (Duha Klub Dlažka).

celý článek

   

Dvoudenní vzdělávací seminář Studie proveditelnosti, CBA a FEA

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. května 2011.

Olomoucký kraj pořádá v rámci projektu Podpora rozvoje Olomouckého kraje 2010-2012 dvoudenní vzdělávací seminář Studie proveditelnosti, CBA a FEA. Seminář se koná v úterý 21. a ve středu 22. června 2011, vždy od 9:00 do 16:15 hodin v budově RCO Olomouc, Jeremenkova 40b, salonek Orion.

celý článek

   

7. Sportovní hry mikroregionu Lipensko - soutěž obcí vyhrál domácí Dolní Újezd

Autor: Tomáš Šulák. Pondělí 23. května 2011.

Read moreSedmý ročník oblíbených Sportovních her mikroregionu Lipensko, které se uskutečnily ve sportovním areálu v Dolním Újezdě, přinesl klání soutěžních týmů obcí ve čtyřech sportech a bečka piva jako cena pro vítěznou obec - darovaná lipenskými zastupiteli, zůstala domácím sportovcům.

celý článek

   

Krajské kolo 5. ročníku celorepublikové soutěže školních časopisů a novin

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. května 2011.

Read moreVydáváte časopis nebo noviny v tištěné nebo elektronické podobě pro své spolužáky, kamarády?

Pokud ano, můžete ho přihlásit do krajského kola soutěže školních časopisů a novin. Stačí vyplnit přihlášku a zaslat na adresu organizátora soutěže, společně s alespoň dvěma čísly vašeho školního časopisu nebo novin, které vyšly v období let 2010 - 2011. Přihlášku si můžete stáhnout také na internetové stránce: www.askcr.cz/casopis. Vyplněnou přihlášku, prosím, zašlete zároveň elektronicky na uvedený e-mail.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 20. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 19. května 2011.

Kariéra v ČNA, Evropský týden mládeže 2011, Youthweek na ČRo, Youthweek na radiu Wave.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Strana 214 z 226