Svátek má Michaela
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

NROS zve na seminář Veřejné zakázky a NNO podle nové legislativy - Jak si zjednodušit zadávání

NROS logoNadace rozvoje občanské společnosti Vás zve na seminář Veřejné zakázky a NNO podle nové legislativy - Jak si zjednodušit zadávání vedený Michalem Kudrnáčem, z Centra rozvoje Česká Skalice. Lektor působí v oblasti veřejných zakázek od roku 2008 a zadávání se věnuje i v praxi. Seminář se uskuteční v termínu 10. dubna 2017 od 9:30 do 16:30 hodin. Kurz je určen představitelům neziskových organizací, kteří se chtějí zorientovat v základních ustanoveních nového zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek.

Absolventi kurzu budou schopni orientovat se v základní struktuře zákona tak, aby mohli dohledat a porozumět zejména těm ustanovením, která jsou podstatná pro správnou přípravu zadávací dokumentace a procesu posouzení a hodnocení nabídek.

Kurz dále seznámí účastníky s nejdůležitějšími obecnými principy nového zákona a umožní jim postup při zadávání veřejné zakázky co nejvíce zjednodušit a přizpůsobit vlastním potřebám.

Seminář je určen vedoucím pracovníkům NNO, finančním a projektovým manažerům, ale i dalším zájemcům o dané téma.

Účastníci tohoto semináře budou moci konzultovat předem zaslané otázky k danému tématu. Otázky zasílejte na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Cena za jeden seminář: 1 250,- Kč pro NNO / 1 350,- Kč pro ostatní. V ceně kurzu je zahrnuto občerstvení teplými a studenými nápoji. Při registraci více účastníků z jedné organizace na seminář sleva 10 % z konečné částky.

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5). Středisko nemá bezbariérový přístup.

Přihlášku najdete v příloze. Vyplněné přihlášky zasílejte na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .