Svátek má Patrik
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Semináře pro nno

Konference se zaměří na péči o bývalé vojenské prostory

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 12. listopadu 2015.

Read moreSpolek Naše příroda, o.s., který mimo jiné vydává stejnojmenný časopis, srdečně zve na 1. ročník Konference Naše příroda představující téma „Péče o bývalé vojenské prostory“, která se uskuteční v úterý 1. prosince 2015 v Olomouci. Nad konferencí převzaly záštitu ministerstva obrany a životního prostředí a Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.

celý článek

 

Seminář představí nové výzvy IROP pro poskytovatele sociálních služeb

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 12. listopadu 2015.

logo iropEurocentrum Olomouc a Centrum pro regionální rozvoj České republiky zvou na seminář pro žadatele v rámci IROP výzvy č. 7 Deinstitucionalizace sociálních služeb za účelem sociálního začleňování a výzev č. 11 a 12 Sociální podnikání (v sociálně vyloučených lokalitách – SVL, a mimo SVL). Dále bude prostor věnován monitorovacímu systému MS2014+ a zadávání veřejných zakázek.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 26. 11. 2015  od 9.30 hod. v prostorách RCO Olomouc (salonek Centaurus), Jeremenkova 40b Olomouc a je zdarma. Jednotlivé výzvy představí pracovníci Centra pro regionální rozvoj České republiky. Bližší informace o programu akce budou zveřejněny zde. Na akci se prosím registrujte do 24. 11. 2015 na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

V Olomouci se uskuteční Seminář evropských dotačních programů

Autor: Administrator. Pondělí 09. listopadu 2015.

Read moreZájmové sdružení právnických osob OK4EU spolu s Olomouckým krajem připravuje Seminář evropských dotačních programů, který se uskuteční v úterý 24. 11. 2015 v Olomouci. Hlavním cílem akce bude seznámit představitele Olomouckého kraje, měst a obcí, vzdělávacích institucí a neziskových organizací z regionu s možnostmi financování jejich aktivit z evropských dotačních programů a poskytnout jim praktické informace pro přípravu projektových žádostí.

Na semináři budou představeny komunitární programy Kreativní Evropa – Kultura a Erasmus+. Prezentován bude také Mezinárodní visegrádský fond. Každý přednášející v úvodu představí daný program s novinkami na rok 2016 a doporučí správný postup a rady pro vyplnění projektové žádosti programu.

celý článek

   

Kraj uspořádá diskusní workshop o sociálním podnikání

Autor: Administrator. Pondělí 09. listopadu 2015.

logo-olomoucky-krajV době příprav zákona o sociálním podnikání připravil Olomoucký kraj zájemcům z neziskových organizací diskusní workshop na toto téma. S prezidentem Asociace veřejně prospěšných organizací České republiky Markem Šedivým přijďte diskutovat 27. listopadu do Olomouce.

Přihlaste se prosím do 20. listopadu na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pozvánka je ZDE.

 

Nové vzdělávací kurzy nejen pro sociální služby

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. října 2015.

Read moreRádi bychom vás upozornili na říjnovou nabídku kurzů pořádaných Nadací Neziskovky.cz. Najdete v ní hlavně akreditované kurzy z oblasti sociálních služeb, ale nejen z ní. Zejména bychom chtěli upozornit na: 

Time management - AKREDITACE MPSV, 12. 10.2015

Máte málo času? A máte jasno v tom, čemu ho chcete věnovat? Kurz přinese řadu inspirací, jak dobře a efektivně svůj čas využívat a pochopení principů, které lze v time managementu uplatnit, abychom si mohli říci "mám hotovo".

celý článek

   

Strana 10 z 33