Svátek má Jindřich
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Pestrý podzim s Rodinným centrem Heřmánek

Autor: Redakce UNO. Pondělí 26. září 2016.

Read moreA je tady podzim. Koleje každodenní školní a školkové rutiny už jsou vyjety, bundy a svetry v pohotovosti, ovoce dozrálo…A my? Možná jsme taky trochu dozráli… K rozhodnutí, ke změně, nebo k přesvědčení, že je vše tak, jak má být a je nám dobře. Rodinné centrum Heřmnek zve Vás a Vaše děti do své vybavené herny, kde se bude v říjnu hrát, zpívat, cvičit, „zachraňovat život“, stříhat, diskutovat o dětské obezitě, mobilním hospici, rýmách, vztazích s dětmi a mnoho dalšího. Připravený program je tak pestrý, že si určitě vyberete.

celý článek

 

Pozvánka na finálový závod Tohatsu fire cup

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

Read moreSdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Olomouc ve spolupráci s hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Martinem Tesaříkem a poslancem ČR Ing. Romanem Váňou, s firmou TOHATSU a ZHT Group Slavíč, si Vás dovolují pozvat na II. ročník soutěže hasičských družstev v požárním útoku - O PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA OLOMOUCKÉHO KRAJE ING. MARTINA TESAŘÍKA v kategorii muži a O PUTOVNÍ POHÁR POSLANCE PARLAMENTU ČR ING. ROMANA VÁŇI v kategorii ženy.

celý článek

 

Podzimní akce Sluňákova a Domu přírody Litovelského Pomoraví

Autor: Administrator. Čtvrtek 22. září 2016.

Read moreSluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s. zve na své podzimní akce. Rodiče s dětmi si určitě vyberou z těch na Sluňákově a v Domu přírody Litovelského Pomoraví, zájemci o minulost a současnost českého osídlení v Banátu mohou navštívit diskusní večer v Divadle hudby, který doprovodí fotografie známého fotografa Jindřicha Štreita.

celý článek

   

Soutěž mladých hasičů v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 15. září 2011.

znak-sdhSDH Bělkovice-Lašťany si Vás dovoluje pozvat na Soutěž mladých hasičů v požárním útoku, která proběhne 18. září 2011 na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech. Zahájení soutěže proběhne v 9:00 hod.

Soutěž je zařazena do Okresní ligy mladých hasičů.

Další informace na pozvánce ZDE
 

RC Heřmánek hledá nové spolupracovníky

Autor: Administrator. Pondělí 19. září 2016.

Read moreRC Heřmánek hledá zájemce o následující pracovní pozice: Grafik / grafička, lektor / lektorka hudebních chvilek pro rodiče s dětmi ve věku 1-3 roky, zájemce o brigádu formou občasného hlídání dětí a hostesky ochotné zapojit se při prezentacích RC Heřmánek na nejrůznějších akcích v Olomouci a v nejbližším okolí.

celý článek

   

Strana 71 z 81