Svátek má Jindřich
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Novinky z neziskovek

Netradiční hasičská soutěž v Bělkovicích - Lašťanech

Autor: Redakce UNO. Neděle 11. září 2011.

Belkovice-soutezSDH Bělkovice Lašťany si Vás dovoluje pozvat na 4.ročník „NETRADIČNÍ HASIČSKÉ SOUTĚŽE“ v upraveném požárním útoku, která se koná v sobotu 17. září 2011 od 10.00 hon na koupališti v Bělkovicích - Lašťanech.

Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

 

Do Sluňákova za nočním dobrodružstvím i na dožínky

Autor: Redakce UNO. Neděle 14. srpna 2016.

Read morePrázdniny se dávno přehouply do své druhé poloviny a tak už můžeme vybírat z akcí, které na září připravil Sluňákov / Dům přírody Litovelského Pomoraví. Nejen milovníci přírody si jistě vyberou z mnoha zajímavých aktivit. První z nich se uskuteční hned 2. září, kdy je pro děti a rodiče přichystána dobrodružná cesta za večerním životem areálu domu přírody. 9. září následuje další večerní vycházka, tentokrát za netopýry s přístrojovým poslechem netopýřích hlasů. Z dalších programů vybíráme zážitkové prohlídky areálu domu přírody 10. září, sluňákovské dožínky 17. září a svatováclavskou vycházku na houby 28. září.

celý článek

 

Pozvánka na schůzku hasičské sekce

Autor: Redakce UNO. Středa 07. září 2011.

Vážení hasiči a hasičky, členové i nečlenové hasičské sekce UNO OK!

Na čtvrtek 15. září 2011 na 17 hodin svolávám schůzku hasičské sekce UNO. Místo schůzky - kancelář MBG Czech, Tř. Svobody 2, Olomouc, 1.patro, parkování na Kollárově nám. nebo TRAM má zastávku přímo před vchodem.

celý článek

   

Centrum Amelie zve na výstavu a na arteterapeutický workshop „Najdi svého ochránce“

Autor: Redakce UNO. Pondělí 08. srpna 2016.

vnitřní ochránceDalší program v rámci projektu Tematické měsíce si připravilo olomoucké Centrum Amelie. Tentokrát půjde o arteterapeutický workshop pod vedením psycholožky a arteterapeutky Centra Amelie Olomouc, Mgr. et Mgr. Marie Pijáčkové. Prostřednictvím výtvarných a imaginativních technik přispějeme k vlastnímu sebepoznání a osobnímu růstu.Tématem je "hledání vlastního ochránce", což možná zní trochu složitě a záhadně, ale jde jen o to vyzkoušet a zjistit o sobě něco nového a to chce "jen" odvahu. Odvážným však štěstí přeje! Tyto neobvyklé zážitky zprostředkujeme v Centru Amelie ve čtvrtek 25. srpna od 16.30 hodin. Vstup na akci je bezplatný. Více o akci na tomto odkaze.

Nebo byste rádi navštívili výstavu, ale nechce se Vám samotným? Pojďte s námi a klidně s sebou vemte i někoho dalšího! Z Centra Amelie vyrazíme 10. srpna v 15 hodin a naším cílem bude Muzeum umění v Olomouci. Prohlédnout si budeme moci výstavu dosud neznámých fotografií Jindřicha Štreita či kolekci toho nejlepšího ze sbírky kresby olomouckého muzea.

 

II.setkání mopedů se spanilou jízdou v Ludéřově

Autor: Redakce UNO. Úterý 06. září 2011.

Setkani-mopedu-Luderov-2011SDH Ludéřov zve na II.setkání mopedů se spanilou jízdou v Ludéřově, které se koná v sobotu 17. září 2011. Začátek akce je ve 13.00 hodin. Občerstvení zajištěno, hasiči se těší na Vaši účast.

Pozvánka s programem ke stažení ZDE

   

Strana 72 z 81