Svátek má Michaela
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Mládež v akci - newsletter 32. týden

Autor: Redakce UNO. Středa 10. srpna 2011.

ATOQ - Advanced Training on Quality, International Youthpass, TicTac v Maďarsku, European Citizenship TC, SOHO international, Appetiser.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

 

Na Hrad Bouzov ,,táhnou” evropští stavitelé ze slaměných balíků

Autor: Redakce UNO. Pondělí 08. srpna 2011.

Read morePoslední týden v srpnu se na Bouzovsku uskuteční sedmý ročník Evropského setkání stavitelů ze slaměných balíků (ESBG 2011), které je ústřední evropskou událostí pro všechny slaměné stavitele, architekty, stavaře, vědce, vyučující i žáky, a je organizováno každým druhým rokem. Součástí ESBG bude jednodenní konference, která kromě účastníků ESBG bude přístupná i dalším zájemcům z české veřejnosti a bude simultánně tlumočená do češtiny. Tečkou programu bude koncert irské hudební skupiny Poitín na Hradě Bouzově.

celý článek

   

Venkovské noviny 10/2011

Autor: Redakce UNO. Neděle 07. srpna 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

První vydání v měsíci srpnu ke stažení ZDE

   

Nezapomeňte na soutěž O lidech s lidmi. Uzávěrka přihlášek je 15.8.2011!

Autor: Redakce UNO. Neděle 07. srpna 2011.

Read moreZapojujete občany do rozvoje vaší obce, města, mikroregionu nebo  kraje? Spolupracujete s neziskovými organizacemi? Pak přihlaste svůj úřad do soutěže O lidech s lidmi – cena za podporu místní demokracie.  Kromě prezentace svých zkušeností se můžete inspirovat nápady od svých kolegů a možná i vyhrajete ocenění ministra nebo eurovíkend pro 2 osoby (letenky a hotel) a další ceny.

celý článek

   

Memoriál Kristina Kudláče

Autor: Redakce UNO. Neděle 07. srpna 2011.

Petrov-soutezSbor dobrovolných hasičů Petrov nad Desnou Vás srdečně zve na XVII. ročník pohárové soutěže Memoriál Kristina Kudláče, který se uskuteční v sobotu 13. srpna 2011 od 14:00 hodin na hřišti u železniční stanice Petrov nad Desnou. Soutěžit se bude v kategoriích mladí hasiči, muži, ženy, veteráni.

Pozvánka s propozicemi ke stažení ZDE

   

Pozvánka na jednání sociální sekce

Autor: Redakce UNO. Pátek 05. srpna 2011.

Logo_UNO_barevne_1Sociální sekce Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje zve na jednání sekce, které se uskuteční 9.8.2011 ve 14.00 hodin v prostorách TYFLOCENTRA Olomouc o.p.s., I.P.Pavlova 184/69  Olomouc.

Pozvánka s programem jednání ke stažení ZDE

   

Mládež v akci - newsletter 31. týden

Autor: Redakce UNO. Pátek 05. srpna 2011.

ATOQ - Advanced Training on Quality, Výzva EACEA 17/2011, Výzva EACEA 13/2011.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Soutěž mladých hasičů v Dolní Dobrouči

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 04. srpna 2011.

sdh-dolni-dobroucSbor dobrovolných hasičů Dolní Dobrouč zve na pohárovou soutěž mladých hasičů O pohár starosty obce, která se uskuteční 28. srpna 2011 na fotbalovém hřišti v Dolní Dobouči. Soutěžit se bude v kategoriích mladší a starší dle směrnic hry „Plamen“.

Podrobné informace na pozvánce ZDE

   

Uživatelé Oázy si plní svá přání

Autor: Redakce UNO. Středa 03. srpna 2011.

Read moreOd 1. srpna 2011 se hosté recepce Charity Zábřeh mohou setkávat při své návštěvě zde provozovaného obchůdku s klienty Oázy – centra denních služeb. Díky ostravské Nadaci OKD, která Charitě poskytla v grantovém řízení finanční příspěvek ve výši 140 tisíc Kč, bude totiž v prostorách tohoto kontaktního místa realizován projekt „Také chceme šanci“.

celý článek

   

Pozvánka na besedu „SKAUTSKÉ JAMMBOREE“

Autor: Redakce UNO. Středa 03. srpna 2011.

Česká křesťanská akademie, pobočka v Prostějově, pořádá ve spolupráci s Církví československou husitskou besedu s promítáním - „SKAUTSKÉ  JAMMBOREE“. O cestě do Švédska na světové setkání skautů bude vyprávět Mgr. Irena Košíčková.

celý článek

   

Strana 223 z 242