Svátek má Zlata
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Soutěž mladých hasičů v Hlubočkách

Autor: Redakce UNO. Pondělí 30. května 2011.

hasici_hlubockyHasiči Hlubočky Vás srdečně zvou na soutěž mladých hasičů v požárním útoku dle pravidel Ligy mladých hasičů okresu Olomouc. Soutěž se koná v neděli 5. června 2011 v 9:00 hodin v areálu za mateřskou školou v Hlubočkách. Startovné je 70 Kč.

Další informace na pozvánce ZDE

 

Army Camp 2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 30. května 2011.

Read moreAssociation Military Fan pořádá pro děti od 7 do 18 let, které budou dodržovat vojenský dril a disciplínu a nebojí se práce v kolektivu, Army Camp 2011. Military tábor se koná od 17. do 30. července 2011 v bývalých kasárnách Sokolovo -  Army Park Slavičín.

Těšit se můžete na raftování, maskování, airsoft, bojové drily, slaňování, orientaci, základy sebeobrany, pořadovou přípravu, základy první pomoci, základy přežití v přírodě, taktiku jednotlivce i skupiny ad.

celý článek

   

ZPRAVODAJ VENKOVA - 6/2011

Autor: Redakce UNO. Pondělí 30. května 2011.

Zpravodaj-venkova-06-2011-1V 6. čísle ZPRAVODAJE VENKOVA (měsíčník Spolku pro obnovu venkova ČR a Národní sítě MAS ČR) si například můžete přečíst:

- O titul Vesnice roku letos soutěží 305 obcí
- SPOV odmítá snížení příspěvku státu na osobní železniční dopravu v regionech
- LEADERFEST 2011 ve Štramberku: Setkání Leaderů evropského venkova. Akce ukázala výsledky snažení MAS. Jarmark představil místní výrobce.
- Jak dnes budeme plánovat, tak zítra budeme „leaderovat“. Rozhovor s Jiřím Kristem, místopředsedou NS MAS
- Jan Kruml k 20. výročí POV: Věnujme venkovu i nadále naše srdce, um a píli

Zpravodaj si můžete stáhnout ZDE

   

O pohár starosty obce Císařov

Autor: Redakce UNO. Pondělí 30. května 2011.

hasici-cisarovHasičský sbor Císařov zve na soutěž v požárním útoku - O pohár starosty obce Císařov. Soutěž se koná 11. června 2011 v areálu hasičské zbrojnice v Císařově. Prezentace družstev bude probíhat do 13:45 hodin. Startovné je 100 Kč za družstvo.

Více informací na pozvánce ZDE

   

Mládež v akci - newsletter 21. týden

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 26. května 2011.

On-line konzultace o budoucím programu MVA; Já, občan Evropy; Tvoř. Veď. Teď! - Akademie mladých lídrů.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Kaple Arcidiecézní charity zařazena do Noci kostelů

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 26. května 2011.

V pátek 27. 5. 2011 v rámci Noci kostelů bude pro návštěvníky přístupná také kaple Božího milosrdenství, kterou využívají společně Arcidiecézní charita Olomouc a CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc. Kaple Božího milosrdenství se nachází na Křížkovského ulici 6. Jedním z bodů programu je také prohlídka kaple komentovaná jedním z autorů výzdoby kaple, akademickým malířem Janem Jemelkou.

celý článek

   

Semináře pro pedagogy pořádané o. s. KAPPA-HELP

Autor: Redakce UNO. Středa 25. května 2011.

V rámci významného evropského projektu „PROČ – příběhy rozprávějící o člověku“ uspořádalo o.s. KAPPA-HELP ve spolupráci s Člověkem v Tísni o.p.s. a za finanční podpory MŠMT (Ministerstva školství a ministerstva tělovýchovy) a ESF (Evropského sociálního fondu) ZDARMA zajímavé semináře v Olomouckém kraji. Všechny semináře jsou akreditovány u MŠMT.

celý článek

   

LŽIČKA 2011

Autor: Redakce UNO. Středa 25. května 2011.

Read moreStředisko SOS pro vzájemnou pomoc občanů v Olomouci vyhlašuje sbírku lžic a lžiček, která bude trvat do 15. června. Občané mohou své dary přinášet do pro­vozovny v Praskově ulici 16, a to od pondělí do pátku od 9 do 18 a v sobotu od 8 do 12 hod.

celý článek

   

Školení hlavních vedoucích dětských táborů putovních

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. května 2011.

Read moreJezdíte na tábory jako vedoucí? A co zkusit putovní tábor neboli "puťák". Zájemci o tuto variantu táboření mají možnost přihlásit se na Školení hlavních vedoucích dětských táborů putovních, které pořádá Duha a Školicí centrum Duhy Přerov (Duha Klub Dlažka).

celý článek

   

Dvoudenní vzdělávací seminář Studie proveditelnosti, CBA a FEA

Autor: Redakce UNO. Pondělí 23. května 2011.

Olomoucký kraj pořádá v rámci projektu Podpora rozvoje Olomouckého kraje 2010-2012 dvoudenní vzdělávací seminář Studie proveditelnosti, CBA a FEA. Seminář se koná v úterý 21. a ve středu 22. června 2011, vždy od 9:00 do 16:15 hodin v budově RCO Olomouc, Jeremenkova 40b, salonek Orion.

celý článek

   

Strana 230 z 242