Svátek má Viola
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Záznam ze setkání zástupců UNO s radními města Olomouce

Autor: Redakce UNO. Středa 23. března 2011.

setkani-predstavitelu-mesta-se-zastupci-unofoto-blanka-martinovskaV úterý 15. března 2011 se v zasedací místnosti primátora na olomoucké radnici uskutečnilo setkání představitelů města se zástupci Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Záznam z tohoto jednání odvysílala ve čtvrtek 17. března R1 MORAVA na stanici TV PRIMA pro Olomoucký kraj v pořadu Téma týdne - Olomouc.

Záznam pořadu naleznete ZDE

 

 

BRUM 1–3/2011

Autor: Redakce UNO. Středa 23. března 2011.

velmedlogoV novém vydání časopisu Brum si můžete přečíst o aktivitách a plánech Duhy Velké Medvědice – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. Zároveň můžete využít pozvánek na akce, které sdružení pořádá. Časopis Brum bude v tomto roce vycházet jako občasník. První letošní číslo naleznete ZDE

   

Spolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje zvolil nového předsedu, chce větší podporu venkova od kraje

Autor: Tomáš Šulák. Pátek 18. března 2011.

Read moreSpolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje má nového předsedu – na volební valné hromadě v Ústí na Hranicku se jím stal Leoš Hannig, starosta obce Vápenná na Jesenicku, který je zároveň krajským zastupitelem.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 11.týden

Autor: Administrator. Čtvrtek 17. března 2011.

Školení pro zájemce o téma "inclusion", Discover what is possible,take your chance, Hledáme koordinátora školicích aktivit, Formela Teoprax 2011, Školení Be In 2011.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Pozvánka na seminář - Zpracování a úprava digitální fotografie

Autor: Administrator. Čtvrtek 17. března 2011.

Vážení,
dovolujeme si Vás pozvat na dvoudenní seminář, který pro Vás připravila Unie
nestátních neziskových organizací.
Seminář se uskuteční v rámci významného projektu „Pomáháme neziskovkám“ za
finanční podpory Olomouckého kraje.

celý článek

   

Radní se setkali se zástupci Unie nestátních neziskových organizací

Autor: Redakce UNO. Středa 16. března 2011.

Read moreV úterý 15. března 2011 se v zasedací místnosti primátora na olomoucké radnici uskutečnilo setkání představitelů města se zástupci Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje (UNO). Ta na území města Olomouce sdružuje přes 110 neziskových organizací a město její fungování vnímá jako velice přínosné.

celý článek

   

Petice proti připravované sociální reformě

Autor: Redakce UNO. Středa 16. března 2011.

Dovolujeme si předložit petici s podpisovým archem, ve které projevujeme nesouhlas s připravovanou sociální reformou. V petici jsou napsány stručně základní body, které by měly být obsaženy v sociální reformě. Pokud s tímto také nesouhlasíte, tak se prosím přidejte k naši petici a rozšiřte ji také mezi své uživatele.

celý článek

   

Venkovské noviny 3/2011

Autor: Redakce UNO. Úterý 15. března 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci. Uzávěrka dalšího vydání je 4. dubna 2011.

Březnové číslo ke stažení ZDE

   

Tučný Matuška plíhal na kytaru

Autor: Redakce UNO. Pondělí 14. března 2011.

Read moreS probouzejícím se jarem se probouzejí i lidé, kteří po dlouhé zimě hledají nějaké duševní osvěžení. Jedno z nich uspořádal ve čtvrtek 10. března olomoucký klub přátel přírody Malá liška. Byl to další amatérský koncert, tentokrát s názvem "Tučný Matuška plíhal na kytaru". Po únorovém setkání nad písničkami Jarka Nohavici to byl další povedený počin, kterých má přijít ještě celá řada. Písně Michala Tučného, Waldemara Matušky a Karla Plíhala přilákaly do "domu neziskovek" na Dolním náměstí přes dvacet nadšených lidí všeho věku. A plíhali jsme o stošest. Nejen na kytary, ale i na banjo, basu, bonga a foukačky.

celý článek

   

Mládež v akci 3/2011b - newsletter

Autor: Redakce UNO. Neděle 13. března 2011.

Formela Teoprax 2011, Školení Be In 2011, Výzva k předkládání návrhů EACEA/09/2011, Závěrečná zpráva z Kulatého stolu VO a HO EDS Listopad 2010, Rozhovor s dobrovolnicí EDS na ČRo Ostrava.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Strana 231 z 235