Svátek má Věroslav
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Na letní tábor do Jestřabí!

Autor: Redakce UNO. Neděle 06. března 2011.

JestrabiVšechny děti od 7 do 15 let mohou vyrazit na letní tábor do rekreačního zařízení Jestřabí, které leží v srdci Hostýnských vrchů. Tábor se koná v termínu od 9. do 16. července 2011. Program je zaměřený na pohyb v přírodě, sportovní zdatnost, přežití v přírodě. Děti si budou moci také zasoutěžit v různých disciplínách – uzlování, topografie, střelba ze vzduchovek ad. – nebo se pobavit na taneční diskotéce či „skřítkovém“ karnevalu. Cena je 2 700 Kč. Kapacita ubytování je omezena, proto se hlaste co nejdříve!

Leták s podrobnými informacemi a závaznou přihlášku naleznete ZDE

 

Poutě v Dubě nad Moravou 2011

Autor: Redakce UNO. Sobota 05. března 2011.

dub-nad-moravouŘímskokatolická farnost Dub nad Moravou vydala seznam poutí pro rok 2011. Aktuální přehled poutí v poutním kostele Očišťování Panny Marie naleznete ZDE

.

   

Infolist My a svět č. 3

Autor: Redakce UNO. Pátek 04. března 2011.

mas_mostenkaTřetí číslo Infolistu My a svět přináší aktuální informace o tom, co se stalo a co zajímavého se chystá na území regionu MAS - Partnerství Moštěnka. Naleznete zde oficiální výsledky 11. kola PRV, zprávu o semináři a jednání KS NS MAS OK v Dřevohosticích a odkaz na reportáž Televize Přerov o Místní akční skupině - Partnerství Moštěnka. Ze společenských a sportovních akcí Vám pak můžeme nabídnout pozvánku na Vlkošskou baňku a přehled akcí pořádaných tento rok Jezdeckým klubem Radkova Lhota.

Infolist ke stažení ZDE

   

Dobrovolníci mění svět

Autor: Redakce UNO. Pátek 04. března 2011.

Dobrovolníci mění světEutis, o.p.s., vyhlašuje celorepublikovou soutěž mladých tvůrců uměleckých děl z řad dobrovolníků ve věku od 14 do 19-ti let. Uzávěrka prací, např. fotografie, kresba, koláž, je 30.dubna 2011. Podrobnosti naleznete v příloze.

   

Litovelská kniha

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 03. března 2011.

Read more Muzejní společnost Litovelska,občanské sdružení, ve spolupráci s Muzeem Litovel a Městskou knihovnou Litovel pořádají setkání se současnými autory publikací se vztahem k Litovli

celý článek

   

Bulletin 2011/3

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 03. března 2011.

Read moreVážení čtenáři,

březnové vydání bulletinu OKNO začíná úvodníkem primátora statutárního města Olomouce pana M. Novotného. Na první straně ještě najdete zprávu ze Sněmu UNO a pozvánku Olomoucké sekce UNO na setkání 17.3.2011.
Z pozvánek je na straně 2 a 3 přehled akcí RC Heřmánek v březnu, zvláště pak pozvánku na přednášku PhDr. J.Svobody. Kromě pozvánky na seriál A.Černohouse "Jak přežít v Rusku" je to další pozvánka na koncert do NF OKNO. Dále je to představení projektu Nadace Malý Noe.

celý článek

   

Podpora aktivit zaměřených na sociální začleňování pro rok 2011

Autor: Redakce UNO. Čtvrtek 03. března 2011.

Olomoucký kraj vyhlášuje dotační program "Podpora aktivit zaměřených na sociální začleňování pro rok 2011", který je určen pro nestátní neziskové organizace. které realizují aktivity související se sociální problematikou, zaměřené na sociální začleňování osob na území Olomouckého kraje.

celý článek

   

Olomoucké MAMMA HELP CENTRUM přivítalo první návštěvníky

Autor: Redakce UNO. Středa 02. března 2011.

Read moreOlomoucké MAMMA HELP CENTRUM, které jsme tak dlouho a s nečekanými překážkami budovaly, přivítalo své první návštěvníky. Čtyřicítka pozvaných hostů se 22. února odpoledne sešla na symbolickou číši vína v nových prostorách, na adrese Dolní náměstí 42, a popřála olomouckým mammahelpkám dobrý start a hlavně spokojené a dobře ošetřené klientky.

celý článek

   

Vyprošťování pro hasiče MSK

Autor: Redakce UNO. Středa 02. března 2011.

Read moreHasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, Krajské sdružení hasičů Moravskoslezského kraje a město Hlučín dne 16. dubna 2011 organizují Soutěžní instrukčně metodické zaměstnání jednotek SDH obcí Moravskoslezského kraje předurčených pro zásahy u dopravních nehod (dále jen "soutěžní IMZ") a Krajské kolo HZS Moravskoslezského kraje ve vyprošťování (dále jen "krajské kolo").

celý článek

   

Materiální humanitární sbírka - březen 2011

Autor: Redakce UNO. Středa 02. března 2011.

materialnisbirkaCharita Zábřeh připravuje na 16.-19.3.2011 ve spolupráci s městy Zábřeh a Mohelnice jarní sbírku šatstva, obuvi, drobného vybavení domácnosti. Více informací naleznete v přiloženém letáčku.

   

Strana 239 z 241