Svátek má Michaela
Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti.

Dávný dvůr v údolí Desné

Autor: Redakce UNO. Úterý 14. června 2011.

Read moreTJ Morava Velké Losiny,  Sdružení Rodičů Údolí Desné, Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje, Šumperská sekce zvou všechny děti (nejen) z Podesní na akci "Dávný dvůr v údolí Desné", která se uskuteční v sobotu 25.června 2011 u nádraží v Petrově nad Desnou.

celý článek

 

MAS – Partnerství Moštěnka podpoří 16 nových projektů na venkově za téměř devět a půl milionu

Autor: Marie Tesařová. Pondělí 13. června 2011.

Read moreMístní akční skupina – Partnerství Moštěnka rozhodla o rozdělení dalších téměř devět a půl milionů korun z programu Leader pro místní žadatele z regionu. Ve své páté výzvě vybrala 16 z 23 předložených projektů.

Největší zájem byl o oblast občanského vybavení a služeb, kam bylo podáno 12 žádostí o dotaci, z nichž uspělo osm.

celý článek

   

Slavnostní otevření zámeckého parku ve Veselíčku

Autor: Redakce UNO. Pondělí 13. června 2011.

Read moreZastupitelstvo obce Veselíčko zve na slavnostní otevření obnoveného zámeckého parku ve Veselíčku, které se uskuteční ve středu 15. června 2011 odpoledne. Rekonstrukce a obnova zeleně se mohla uskutečnit díky podpoře z Operačního programu Životní prostředí. Program rozvoje venkova LEADER zase umožnil vznik nové vodní plochy.

celý článek

   

Dříve narozené děti z celé republiky se sešly v Olomouci-Holici

Autor: Redakce UNO. Pondělí 13. června 2011.

Read morePrvní civilní setkání předčasně narozených dětí z celé České republiky proběhlo 3. května 2011 v Olomouci-Holici, v Rodinném centru (RC) Heřmánek. Na Párty s Nedoklubkem dorazilo šest desítek dětí a jejich rodičů, zúčastnili se i zdravotníci a zástupci organizací, kteří se o dříve narozené děti starají. Akci pořádalo občanské sdružení Nedoklubko ve spolupráci s olomouckým Rodinným centrem Heřmánek.

celý článek

   

MEZI NÁMI + DNY SENIORŮ

Autor: Mgr. Lenka Fasnerová. Pondělí 13. června 2011.

Read moreO.s. Centrum pohybu v rámci veletrhu Mezi námi a Dny seniorů, který proběhl ve dnech 9. - 11. 6. 2011 v Olomouci, mělo možnost prezentovat své pohybové aktivity zaměřené právě na skupinu seniorů a handicapovaných občanů.

Měli jsme možnost představit veřejnosti cvičení se speciální pružnou tyčí FLEXI-BAR, což je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie, pro všechny bez rozdílu fyzické kondice.

celý článek

   

Táta dneska frčí

Autor: Redakce UNO. Pátek 10. června 2011.

Read moreTátové a děti, ale i maminky, přijďte si společně pohrát! Rodinné centrum Provázek pro Vás připravilo ve čtvrtek 16. června od 16:00 hodin v Háječku na Nových Sadech pestré odpoledne. Na programu budou soutěže s odměnami, hry, maňáskové divadlo a čtení pohádkových knížek. Vyřádit se můžete ve skákacím hradu, táty čeká malování na obličej a děti pro ně mohou vyrobit dárečky.

celý článek

   

Mládež v akci - newsletter 23. týden

Autor: Redakce UNO. Pátek 10. června 2011.

Infokit pro dobrovolníky, Školení o Závěrečných zprávách Akce 1, Školení BiTriMulti v Řecku, Ozvěny Youthweeku.

Aktuální newsletter programu Mládež v akci ke stažení ZDE

   

Krajské kolo v požárním sportu v Ostravě - Vítkovicích

Autor: Redakce UNO. Středa 08. června 2011.

Krajská sdružení hasičů Moravskoslezského a Olomouckého kraje ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského a Olomouckého kraje a Okresním sdružením hasičů Ostrava pořádají krajské kolo Soutěže družstev sborů dobrovolných hasičů SH ČMS Moravskoslezského a Olomouckého kraje v požárním sportu 2011.

celý článek

   

Venkovské noviny 6/2011

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2011.

Přečtěte si aktuální číslo Venkovských novin, které vydává Centrum pro komunitní práci.

Červnové číslo ke stažení ZDE

   

Pozvánka na konferenci „Strategické oblasti pro rozvoj Olomouckého kraje“

Autor: Redakce UNO. Úterý 07. června 2011.

Mladí konzervativci, o.s. a Katedra politologie a evropských studií FF UP si Vás dovolují pozvat na konferenci: „Strategické oblasti pro rozvoj Olomouckého kraje“. Konference se uskuteční v Kapli Božího Těla Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci a to ve dnech 13. – 15. června v čase od 8:30 do 14:30 hod. Každý den konference je věnován jednomu tématu z prioritních oblastí pro rozvoj Olomouckého kraje:

celý článek

   

Strana 228 z 242